Idea targów śniadaniowych

Targi Śniadaniowe organizowane są już od lat i cieszą się rosnącą popularnością. Oprócz możliwości skosztowania różnego rodzaju specjałów, jest to również dobra okazja by wyjść z rodziną lub przyjaciółmi i cieszyć się miło spędzonym czasem wśród zieleni. Wraz z Targami Śniadaniowymi organizowane są również różne atrakcje oraz warsztaty zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wspaniałą atmosferę umila grająca w tle muzyka na żywo. Dorośli oprócz zjedzenia posiłku i wypicia kawy, mogą wziąć udział w organizowanych podczas targów zajęciach takich jak joga lub zajęcia fitness. Z kolei najmłodsi mają możliwość spożytkowania swojej energii na zaaranżowanym dla nich placu zabaw.  Wstęp na to wydarzenie jest wolny. Jedno jest pewne – każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie!


Co zjeść na targach śniadaniowych?

Jedzenia na Targach Śniadaniowych nie brakuje. Wybierając się na to wydarzenie, możemy spróbować wysokiej jakości produktów od najlepszych lokalnych dostawców. Znajdziemy tam świeże warzywa, owoce, nabiał, wędliny oraz szeroki wybór serów. Posiłkiem mogą się tu cieszyć mięsożercy, wegetarianie oraz weganie. Na Targach wystawiane są również produkty bezglutenowe. Wybierając się na to wydarzenie, mamy możliwość skorzystania z szerokiej oferty gotowych dań, począwszy od tych pochodzących z regionalnej kuchni polskiej, po kuchnie z całego świata. Targ Śniadaniowy obfituje również w wiele wypieków na słono i na słodko. Oprócz posiłków serwowanych na miejscu, uczestnicy Targów mogą zaopatrzyć się w gotowe produkty i przetwory na wynos. Za każdym razem wystawiane są nieco inne produkty i wystawcy, dlatego też nie da się odczuć monotonni podczas tych wydarzeń.

Targi śniadaniowe – gdzie i kiedy?

Największe Targi Śniadaniowe organizowane są w Warszawie. Dzielnicami, które na stałe wpisały się w historię tego wydarzenia są Mokotów, Żoliborz i Białołęka. Podobne Targi organizowane są również np. w Gdańsku, Wrocławiu czy Krakowie. Sezon na śniadania w plenerze rozpoczyna się w czerwcu i trwa zazwyczaj do końca lata a Targi odbywają się w weekendy. Nie zwlekaj i dowiedz się, kiedy odbędą się najbliższe Targi w twojej okolicy! To wspaniała okazja to nawiązania nowych znajomości, zjedzenia pysznego posiłku i celebrowania lata.