Z ich pomocą możecie uratować jedzenie z ulubionych restauracji, piekarni czy kawiarni w kilku krokach. Obsługa aplikacji jest niezwykle prosta – wystarczy wybrać interesującą was knajpę, opłacić paczkę i odebrać ją na miejscu, w wyznaczonych godzinach. Każde zamówienie to minimum 50% oszczędności. Dla miłośników słodkości przygotowaliśmy listę 5 miejscówek, na których paczki zdecydowanie warto polować.

Vincent Cafe

 

Vincent to sieć piekarni oferująca wypieki w francuskim stylu. Podstawę wspaniałego smaku jej produktów stanowią drożdże i mąki sprowadzane właśnie z kraju nad Loarą. W jej paczkach niespodziankach możecie upolować pyszne maślane rogaliki, tarty owocowe, kanapki, sałatki, pizzerinki i wiele innych. Lokale Vincent znajdziecie między innymi przy placu Grzybowskim, w Galerii Mokotów, CH Arkadia oraz CH Blue City.

L'emotion 

 

Miłośników słodkości na pewno nie rozczaruje zawartość jej paczek. Cukiernia prowadzona przez dwóch francuzów oferuje wspaniałe, mocno maślane croissanty, makaroniki, a ich pains au chocolat wręcz rozpływają się w ustach. L’emotion znajdziecie przy placu Żelaznej Bramy.

Stolica Pączków

 

Z żurawiną, słonym karmelem, rafaello, a może pistacją? Te wszystkie i wiele innych smaków znajdziecie w pączkach od Stolicy. Oprócz tego możecie upolować świeżutkie jagodzianki z kruszonką, croissanty, drożdżówki oraz nowojorskie, lukrowana rollsy. Stolicę Pączków znajdziecie w aż 9 punktach – przy ul. Jana Kazimierza, Anny German, Dzieci Warszawy i innych.

Dobro&dobro Cafe

 

Dobro&dobro to sieć kawiarni, która oferuje croissanty, bagietki z dodatkami, obłędne ciasta, pożywne sałatki, obłędne puddingi chia i wiele innych. Ich paczki zawsze są wypełnione po brzegi samymi pysznościami – głodni chodzić nie będziecie. W Warszawie znajdziecie ich w aż 11 miejscówkach. Ich paczki uratować możecie też we Wrocławiu, Krakowie, Kaliszu, Łodzi i Gdańsku.

Manufaktura Czekolady 

Najlepsze zostawiliśmy na koniec – Manufaktura Czekolady to obowiązkowe miejsce na mapie każdego miłośnika słodkości. Kardamonowa, śliwkowo-cynamonowa, piernikowa, a może pomarańczowa? To tylko kilka z wielu smaków czekolad, na jakie możecie tam trafić. W ich paczkach znajdziecie również obłędne, ręcznie robione pralinki, draże oraz listki czekoladowe. Wszystkie z nich produkowane są bez użycia zbędnych ulepszaczy czy sztucznych dodatków – dostajecie samo dobro! Manufakturę znajdziecie przy Marszałkowskiej 9/15.